Witamy w Danville!

Zjedz babeczkę, zrób z nami coś szalonego i pamiętaj - carpe diem! Forum PBF kręcące się wokół serialu Fineasz i Ferb.


You are not connected. Please login or register

Wzór Karty Postaci

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wzór Karty Postaci on Pon Cze 15, 2015 7:14 pm

Heinz Dundersztyc

avatar
Mały dziobak
WZÓR KP:

Kod:
   [img]Tutaj wklej link do obrazka przedstawiającego twoją postać. [/img]

   [b]Imię i nazwisko:[/b]

   [b]Wiek:[/b]

   [b]Miejsce zamieszkania:[/b]

   [b]Zawód:[/b]

   [b]Wygląd:[/b]

   [b]Charakter:[/b]

   [b]Krótka historia:[/b]*

   [b]Zainteresowania i/lub zdolności:[/b]Legenda:
Imię i nazwisko – tutaj wszystko powinno być jasne, jak nazwiska nie ma, ale jest pseudonim, to też można wypisać.

Wiek – jeśli nie został dokładnie podany, możemy dać w przybliżeniu (wiek średni/około 40/30) lub samemu sobie zawęzić, na ile my widzimy postać.

Miejsce zamieszkania – gdzie na stałe mieszka nasza postać.

Zawód – czy nasza postać gdzieś pracuje (OBFS, antykwariat, Spółka Zło, cokolwiek), czy może jest bezrobotna? A może studiuje i/lub jest na praktykach? Albo jeszcze się uczy w szkole? Tutaj wpisujemy taką informację.

Wygląd – w przypadku postaci kanonicznych wystarczą dosłownie 3-4 zdania, w końcu każdy wie jak taka postać wygląda, co nosi. Jeśli ktoś pragnie się jednak rozpisać – droga wolna!
W przypadku OC należy jednak dokładnie wypełnić ten punkt, tak żeby każdy mógł dowiedzieć się o waszej postaci jak najwięcej!

Charakter – tutaj rozpisujemy się o charakterze naszej postaci. Czy to kanon, czy OC, tutaj bez znaczenia. Mile widziane w miarę dokładne przedstawienie postaci, jej zachowań, czemu tak, a nie inaczej. Oczywiście, jeśli ktoś potrafi zwięźle to wszystko ująć to może, jak najbardziej. Jednak te 10 zdań dla kanonu i  15 zdań dla OC to takie minimum.

Krótka historia* – tylko dla OC. Skoro tworzymy naszą własną postać, to wypadałoby ją krótko zaprezentować. Kim jest, z jakiej rodziny (już istniejących rodzin, czy całkiem nowej?), co robi w naszym mieście, dlaczego. Jeśli należy do rodzin już istniejących – jakie ma z nimi relacje. Tu nie ma limitów, piszecie ile chcecie, aby tylko zawrzeć te informacje (jaka rodzina, jakie relacje jeśli istnieje już ta rodzina, skąd się tu wzięła).

Zainteresowania i/lub zdolności – czy rozpiszecie, czy wypunktujecie – wola wasza. Limitów nie ma, formy narzuconej nie ma, wpisujecie co chcecie, co uważacie za warte uwagi w waszej postaci, co chcecie podkreślić, przedstawić innym.

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach